Mamaroneck Schools Foundation Junior Triathlon  -  9/18/2021
More info/Sign up   •    Contact Us
 
 
Age  9-10
Place Name
(click for detail)
Bib Age Gender
Place
Time Pace More
1 Spencer Cohen 126 9 M 1/59 15:15.09 5:01/M
2 Connor Scerbo 122 9 M 2/59 15:28.93 5:05/M
3 Baylen Sutcliffe 106 9 M 3/59 15:32.59 5:07/M
4 Sylvia Noyes 178 10 F 1/40 15:42.70 5:10/M
5 Koh Hill 102 9 M 4/59 15:49.27 5:12/M
6 Dylan Conners 219 9 F 2/40 15:57.88 5:15/M
7 Luke Schneider 134 10 M 5/59 15:59.26 5:15/M
8 Trevor Weinstein 141 9 M 6/59 16:00.43 5:16/M
9 Audrey Potenza 176 10 F 3/40 16:33.30 5:26/M
10 Noa Grill 207 9 F 4/40 16:44.71 5:30/M
11 Owen Clifford 120 10 M 7/59 16:49.62 5:32/M
12 Jacob Nirenberg 107 10 M 8/59 16:56.11 5:34/M
13 Sebastian Aquilina 104 10 M 9/59 17:13.61 5:40/M
14 Cameron Sikorski 112 9 M 10/59 17:15.26 5:40/M
15 Charlotte Romita 200 10 F 5/40 17:21.63 5:42/M
16 Lucas Wicklund 125 10 M 11/59 17:31.11 5:45/M
17 Archer Stanley 147 9 M 12/59 17:35.51 5:47/M
18 Charlotte Alini 179 10 F 6/40 17:36.50 5:47/M
19 Alexander Yordanov 124 10 M 13/59 17:43.53 5:50/M
20 Arlo Sullivan 145 10 M 14/59 17:49.55 5:52/M
21 Lucas Tumsuden 129 9 M 15/59 17:51.18 5:52/M
22 Ian Pototschnik 135 10 M 16/59 17:57.70 5:54/M
23 Jack Agress 140 10 M 17/59 18:09.02 5:58/M
24 Miles Cabral 101 9 M 18/59 18:11.55 5:59/M
25 Maya Marshik 189 10 F 7/40 18:20.21 6:02/M
26 Bryce Bernstein 100 9 M 19/59 18:24.11 6:03/M
27 Sean Morton 158 10 M 20/59 18:29.95 6:05/M
28 Max Maertens 115 9 M 21/59 18:37.94 6:07/M
29 Ethan Lew 111 9 M 22/59 18:40.10 6:08/M
30 Basile Thivaios 146 9 M 23/59 18:40.58 6:08/M
31 Julia D'Arcy 192 9 F 8/40 18:42.88 6:09/M
32 Joel P. Dean 181 10 F 9/40 19:08.69 6:18/M
33 Serena Kelly 185 10 F 10/40 19:11.79 6:19/M
34 Brynne O'Keefe 180 9 F 11/40 19:15.81 6:20/M
35 Sam Rosamond 127 9 M 24/59 19:17.26 6:20/M
36 Dante Zavaglia 170 10 M 25/59 19:20.93 6:22/M
37 Harrison Kaufman 123 9 M 26/59 19:27.85 6:24/M
38 Joseph Zavaglia 169 10 M 27/59 19:28.49 6:24/M
39 Emile Appert 162 10 M 28/59 19:30.99 6:25/M
40 Sophie Fiftal 190 9 F 12/40 19:39.52 6:28/M
41 Lane Michael 108 10 M 29/59 19:43.80 6:29/M
42 Liam John 109 10 M 30/59 19:54.59 6:33/M
43 Sigal Cutler 204 10 F 13/40 19:57.90 6:34/M
44 Ashlyn Pasqua 177 10 F 14/40 20:00.29 6:34/M
45 Jack Parker 150 9 M 31/59 20:03.58 6:36/M
46 Caden Webler 155 9 M 32/59 20:05.10 6:36/M
47 Noelle Shestak 201 9 F 15/40 20:08.92 6:37/M
48 Abigail Scanlon 198 10 F 16/40 20:18.88 6:41/M
49 Barrett Treadway 208 9 F 17/40 20:19.89 6:41/M
50 Graham Grossman 121 9 M 33/59 20:21.07 6:41/M
51 Teddy Chelala 160 9 M 34/59 20:29.38 6:44/M
52 Fiona Faherty 211 10 F 18/40 20:45.84 6:49/M
53 Cillian O'Rorke 131 10 M 35/59 20:46.17 6:50/M
54 Jerry Webler 119 10 M 36/59 20:46.75 6:50/M
55 Colby Anderson 220 9 F 19/40 20:52.72 6:52/M
56 Jonah Barney 168 9 M 37/59 20:57.21 6:53/M
57 Madeleine Fiftal 191 9 F 20/40 21:12.86 6:58/M
58 Lucy Page 203 9 F 21/40 21:21.51 7:01/M
59 Jackson Montgomery 152 10 M 38/59 21:21.66 7:01/M
60 Jack Kelsh 133 9 M 39/59 21:27.83 7:03/M
61 Cormic Pototschnik 142 9 M 40/59 21:30.70 7:04/M
62 Bruno Ibares Hernandez 148 10 M 41/59 21:35.09 7:06/M
63 Áine Jacobs Guzmán 195 9 F 22/40 21:36.12 7:06/M
64 Lucas Swainson 132 9 M 42/59 21:37.42 7:06/M
65 Violet Widboom 205 10 F 23/40 21:41.75 7:08/M
66 Alexander Koehler 151 9 M 43/59 21:45.50 7:09/M
67 William Patterson 143 9 M 44/59 21:46.07 7:09/M
68 Lucy Nicoletta 218 9 F 24/40 21:47.94 7:10/M
69 Charlotte Morton 217 9 F 25/40 21:48.12 7:10/M
70 Ella O'Leary 199 9 F 26/40 22:05.36 7:16/M
71 Charlie McDonald 130 9 M 45/59 22:13.26 7:18/M
72 Colin Noll 154 9 M 46/59 22:18.68 7:20/M
73 Haley Tauber 206 10 F 27/40 22:19.60 7:20/M
74 Josie Goldsmith 221 9 F 28/40 22:38.07 7:26/M
75 Grey Harvey 114 9 M 47/59 22:58.40 7:33/M
76 Caelin Wieber 196 9 F 29/40 22:59.38 7:33/M
77 Taylor Naso 187 9 F 30/40 23:08.12 7:36/M
78 James Manice 156 10 M 48/59 23:13.58 7:38/M
79 Nolan Santiago 159 9 M 49/59 23:14.25 7:38/M
80 Patrick Sweeney 118 10 M 50/59 23:25.59 7:42/M
81 Dexter Raskin 113 9 M 51/59 23:33.61 7:45/M
82 Lila Colgan 184 10 F 31/40 23:36.86 7:46/M
83 Christopher Serwatka 117 9 M 52/59 23:39.89 7:47/M
84 Layla Abbott 182 10 F 32/40 23:44.69 7:48/M
85 Ezequiel Gonzalez 137 9 M 53/59 23:54.38 7:51/M
86 Sydney Braid 216 9 F 33/40 23:54.70 7:52/M
87 Avery Brausa 197 10 F 34/40 23:56.84 7:52/M
88 Anya Tabora 193 10 F 35/40 24:08.05 7:56/M
89 Mdeleine Kearney 186 9 F 36/40 24:08.56 7:56/M
90 Thea Prislin 212 10 F 37/40 24:09.70 7:56/M
91 Violet Barber-Pertuch 194 10 F 38/40 24:38.70 8:06/M
92 Cate Vance 222 9 F 39/40 25:08.95 8:16/M
93 Quinn Gilmore 153 10 M 54/59 25:55.12 8:31/M
94 Sami Merchant 110 9 M 55/59 25:59.67 8:33/M
95 Ramon Lopez 144 10 M 56/59 26:00.18 8:33/M
96 Costello Keenaghan 167 9 M 57/59 26:09.19 8:36/M
97 Sebastian Engelbert 116 9 M 58/59 29:04.88 9:33/M
98 Charlotte Martin 202 10 F 40/40 29:45.15 9:47/M
99 Ishaan Budhu 138 9 M 59/59 32:41.87 10:45/M

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Quotes & Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • Employment Opportunities

    Apply Today!

Social Media