Nassau County XC North Shore vs South Shore - 10/12/22
Overall Results
1st 19pts South Shore
2nd 43pts North Shore
1234
PlPtsBib NameClassTeamTime (Pred.)BackPace
Boys Race 1 Over 18:30
1 11051 Edward Pan 10South Shore 16:00.56 6:24/M
2 2646 Alex Kanes 9North Shore 16:10.37 6:28/M
3 3406 Samuel Hsu 11South Shore 16:20.47 6:32/M
4 4408 Ryan Hung 11South Shore 16:25.59 6:34/M
5 5746 Aaron Rivera 11South Shore 16:36.26 6:39/M
6 6414 Max Lewin 9South Shore 16:37.27 6:39/M
7 (7)1057 Jake Rodriguez 10South Shore 16:41.51 6:41/M
8 81233 Samuel Levine 11North Shore 16:43.91 6:42/M
9 (9)744 Steven Oliveira 12South Shore 16:53.70 6:45/M
10 214 Zach Moyer 9South Shore 16:55.70 6:46/M
11 10777 Cayden Miu 10North Shore 16:55.70 6:46/M
12 747 James Wattie 9South Shore 16:57.48 6:47/M
13 1886 Brady Wolken 9South Shore 17:03.50 6:49/M
14 11658 Orel Nahamoo 11North Shore 17:03.89 6:50/M
15 400 Daniel Baum 9South Shore 17:04.95 6:50/M
16 421 Isaac Samuelson 10South Shore 17:05.98 6:50/M
17 405 Eadon Hecht 10South Shore 17:07.57 6:51/M
18 1045 Connor Glennon 9South Shore 17:08.84 6:52/M
19 12641 Jamie Chua 11North Shore 17:12.22 6:53/M
20 1169 Ryan Schramn 10South Shore 17:14.37 6:54/M
21 1043 Thomas Galante 10South Shore 17:15.32 6:54/M
22 (13)651 Dylan Leong 11North Shore 17:18.13 6:55/M
23 (14)75 Adin Nicholson 11North Shore 17:19.39 6:56/M
24 1049 Jordan Nicci 11South Shore 17:21.86 6:57/M
25 788 Aidan Yuen 10North Shore 17:23.23 6:57/M
26 776 Christopher Marchand 9North Shore 17:25.28 6:58/M
27 260 Alex Duffy 9South Shore 17:28.91 7:00/M
28 223 Michael Woythaler 9South Shore 17:29.00 7:00/M
29 293 Collin Trust 9North Shore 17:29.90 7:00/M
30 401 Jordan Carucci 9South Shore 17:32.62 7:01/M
31 825 Dan Godoy 10South Shore 17:35.73 7:02/M
32 402 Conor Coreless 9South Shore 17:38.03 7:03/M
33 665 Steven Reale 12North Shore 17:40.81 7:04/M
34 1874 Sean Hart 9South Shore 17:43.73 7:05/M
35 1064 Matthew Vitucci 10South Shore 17:49.01 7:08/M
36 196 Michael Antonellis 9South Shore 17:50.42 7:08/M
37 667 Elliot Shim 9North Shore 17:54.76 7:10/M
38 671 Maxwell Yang 10North Shore 17:58.36 7:11/M
39 1053 Joseph Pistone 10South Shore 17:58.64 7:11/M
40 826 Miguel Mendoza 12South Shore 17:58.79 7:12/M
41 1869 Ethan Chen 9South Shore 18:00.92 7:12/M
42 240 Amrit Singh 12North Shore 18:01.43 7:13/M
43 763 Brad Chen 12North Shore 18:07.03 7:15/M
44 1034 Cole Arbisi 11South Shore 18:09.46 7:16/M
45 294 Fengxin Zhang 9North Shore 18:09.57 7:16/M
46 1035 Luca Bonanome 9South Shore 18:09.64 7:16/M
47 660 Anson Ng 10North Shore 18:11.53 7:17/M
48 742 Joshua Cooper 11South Shore 18:18.94 7:20/M
49 1778 Abdullah Syed 11South Shore 18:21.02 7:20/M
50 645 Nikhil Janda 9North Shore 18:21.56 7:21/M
1234

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Quotes & Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • Employment Opportunities

    Apply Today!

Social Media