Nassau County XC Frosh-Soph-Jr-Sr Meet - 10/19/22
Overall Results
1st 15pts South Side
12
PlPtsBib NameClassTeamTime (Pred.)BackPace
Senior Gilrs
1 11482 Cameron Coletti 12South Side 18:42.77 6:01/M
2 1784 Melissa Innocent 12Valley Stream North 19:46.26 6:22/M
3 450 Julie Sun 12Great Neck North 20:13.06 6:30/M
4 568 Kate Marcino 12H. Frank Carey 20:18.28 6:32/M
5 1932 Gloria Guerrier 12West Hempstead 20:18.35 6:32/M
6 296 Alexa Andron 12Garden City 20:50.03 6:42/M
7 1962 Caitlin O'Keefe 12Wheatley School 20:53.55 6:43/M
8 700 Madilynn Winters 12Hicksville 21:00.53 6:46/M
9 249 Keyla Mendoza 12Freeport 21:10.32 6:49/M
10 1356 Jaya Lee 12Roslyn 21:13.59 6:50/M
11 113 Emily Verdon 12East Meadow 21:20.27 6:52/M
12 432 Jules Ahdoot 12Great Neck North 21:31.51 6:56/M
13 1933 Victoria Guerrier 12West Hempstead 21:34.94 6:57/M
14 30 Lauren Szalkowski 12Carle Place 21:40.27 6:59/M
15 1205 Rhianna Tilsley 12Paul D. Schrieber / Port Washing 21:54.40 7:03/M
16 1067 Aileen Granados 12Mineola 21:54.63 7:03/M
17 297 Sydney Chean 12Garden City 22:04.93 7:06/M
18 960 Barbara Tahliambouris 12Manhasset 22:09.17 7:08/M
19 961 Keira Trieste 12Manhasset 22:21.27 7:12/M
20 441 Amanda Lavian 12Great Neck North 22:22.62 7:12/M
21 21514 Olivia Scalere 12South Side 22:29.35 7:14/M
22 1824 Elianah Aguilar 12W. Tresper Clarke 22:29.93 7:14/M
23 1141 Grace Dowd 12Oceanside 23:06.71 7:26/M
24 31500 Julia Napolitano 12South Side 23:11.38 7:28/M
25 2018 Julia Oh 12Great Neck South 23:15.23 7:29/M
26 114 Kate Verdon 12East Meadow 23:16.20 7:29/M
27 679 Ashley Cabrera 12Hicksville 23:35.41 7:36/M
28 748 Claire Chen 12Jericho 23:38.01 7:36/M
29 1171 Sophia Dean 12Oyster Bay 23:39.47 7:37/M
30 1355 Olivia Haworth 12Roslyn 23:45.34 7:39/M
31 41507 Ali Pullaro 12South Side 23:48.31 7:40/M
32 842 Clare Simon 12Locust Valley 23:49.84 7:40/M
33 184 Charlotte Luquer 12Farmingdale 24:42.17 7:57/M
34 51487 Stellagrace Franco 12South Side 25:20.07 8:09/M
35 105 Lilly Russo 12East Meadow 25:22.74 8:10/M
36 1078 Kushpreet Ahuja 12New Hyde Park 25:24.45 8:11/M
37 433 Brooke Bakhshi 12Great Neck North 25:35.40 8:14/M
38 (6)1503 Cailin O'Toole 12South Side 25:36.82 8:15/M
39 (7)1497 Jasmine Mason-Rudolph 12South Side 25:57.84 8:21/M
40 1517 Samantha Stein 12South Side 26:02.90 8:23/M
41 564 Chiara Coffey 12H. Frank Carey 26:05.90 8:24/M
42 759 Angela Zhu 12Jericho 26:20.97 8:29/M
43 1133 Kiersten Beirne 12Oceanside 26:27.07 8:31/M
44 1791 Angelina Mejia 12Valley Stream North 26:39.96 8:35/M
45 250 Chinwe Okike 12Freeport 26:52.85 8:39/M
46 1361 Arianna Santos 12Roslyn 26:56.29 8:40/M
47 1493 Katelynn Lynch 12South Side 26:58.34 8:41/M
48 694 Alexandra Ramos 12Hicksville 27:10.82 8:45/M
49 1789 Michele Leon 12Valley Stream North 27:17.92 8:47/M
50 752 Abigail Philipose 12Jericho 28:07.75 9:03/M
12

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Quotes & Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • Employment Opportunities

    Apply Today!

Social Media