Mamaroneck Schools Foundation Junior Triathlon  -  9/18/2021
More info/Sign up   •    Contact Us
 
 
Age  8 and Under
Place Name
(click for detail)
Bib Age Gender
Place
Time Pace More
1 Sam Gundersen 4 8 M 1/38 12:00.27 5:58/M
2 Jackson Li 13 8 M 2/38 12:00.36 5:58/M
3 Declan Okeefe 14 7 M 3/38 13:01.58 6:28/M
4 Joaquin Gonzalez-Maestro 38 8 M 4/38 13:18.54 6:36/M
5 Theo Wynne 7 8 M 5/38 13:20.50 6:37/M
6 Avery Balestra 71 8 F 1/37 13:23.91 6:39/M
7 Emilia Devendorf 63 8 F 2/37 13:24.37 6:39/M
8 Spencer Weinstein 30 6 M 6/38 13:26.93 6:41/M
9 Piper May 62 8 F 3/37 13:33.48 6:44/M
10 Felix Zebic 23 8 M 7/38 13:34.26 6:44/M
11 Brayden Olsen 2 8 M 8/38 13:50.04 6:52/M
12 Carter O’connor 5 7 M 9/38 14:03.64 6:59/M
13 George Sullivan 8 8 M 10/38 14:05.59 7:00/M
14 Jacob Grill 26 7 M 11/38 14:06.64 7:00/M
15 William Brown 12 7 M 12/38 14:08.49 7:01/M
16 James O'Keefe 36 8 M 13/38 14:16.87 7:05/M
17 Manu Priego 20 8 M 14/38 14:17.36 7:06/M
18 Sharmini Pardo 11 8 M 15/38 14:30.53 7:12/M
19 Kevin Delaney 32 8 M 16/38 14:31.32 7:13/M
20 Jack Kelly 9 8 M 17/38 14:33.88 7:14/M
21 Evan Nelson 17 8 M 18/38 14:36.18 7:15/M
22 Giselle Harvey 56 7 F 4/37 14:52.08 7:23/M
23 Nicholas Wicklund 19 7 M 19/38 15:00.78 7:27/M
24 Ethan Woelfel 28 7 M 20/38 15:14.14 7:34/M
25 Connor Reilly 48 8 M 21/38 15:20.42 7:37/M
26 Hayden Sellecchia 93 8 F 5/37 15:23.03 7:38/M
27 Cameron Gray 3 8 M 22/38 15:24.84 7:39/M
28 Noa Anderson 66 8 F 6/37 15:26.47 7:40/M
29 Sam Clifford 16 8 M 23/38 15:26.88 7:40/M
30 James Delaney 31 8 M 24/38 15:42.06 7:48/M
31 Evelyn Johnson 89 7 F 7/37 16:07.42 8:00/M
32 Brennan Webler 15 8 M 25/38 16:09.50 8:01/M
33 Nico Hadden 24 8 M 26/38 16:12.29 8:03/M
34 Pierce Schumaker 21 8 M 27/38 16:24.67 8:09/M
35 Natalie Lippincott 72 8 F 8/37 16:29.08 8:11/M
36 Ennis Freed 40 7 M 28/38 16:29.24 8:11/M
37 Tiernan O'Rorke 25 7 M 29/38 16:44.91 8:19/M
38 Pierre Thivaios 35 7 M 30/38 16:47.57 8:20/M
39 Nate Siegel 18 7 M 31/38 16:50.56 8:22/M
40 Addy Webler 64 7 F 9/37 16:55.05 8:24/M
41 Alexandra Gross 82 8 F 10/37 17:03.83 8:28/M
42 Maya Vasquez 84 8 F 11/37 17:05.00 8:29/M
43 Cooper Lomax 44 7 M 32/38 17:07.91 8:30/M
44 Libby Rosamond 77 8 F 12/37 17:17.44 8:35/M
45 Ria Duggal 85 8 F 13/37 17:20.08 8:36/M
46 Brandon Kalish 34 8 M 33/38 17:30.69 8:42/M
47 Lucia Brennan 68 8 F 14/37 17:31.86 8:42/M
48 Victoria Albieri 96 8 F 15/37 17:36.13 8:44/M
49 Adela Tabora 75 8 F 16/37 17:53.18 8:53/M
50 Emily Girling 57 8 F 17/37 18:01.97 8:57/M
51 Olivia Brausa 90 8 F 18/37 18:07.97 9:00/M
52 Emma Wagstaff 74 8 F 19/37 18:22.20 9:07/M
53 Mattias Engelbert 10 7 M 34/38 18:24.03 9:08/M
54 Grady Santiago 39 6 M 35/38 18:24.80 9:09/M
55 Vivian Swainson 92 7 F 20/37 18:31.48 9:12/M
56 Saoirse Brocklebank 59 8 F 21/37 18:37.13 9:15/M
57 Abby Berger 78 7 F 22/37 18:44.69 9:18/M
58 Ruby Kauffman 88 8 F 23/37 18:47.05 9:20/M
59 Isabella Lew 55 7 F 24/37 18:48.99 9:21/M
60 Vivienne Scanlon 91 8 F 25/37 18:57.35 9:25/M
61 Stella Abbott 95 7 F 26/37 19:15.22 9:34/M
62 Walter Haines 1 7 M 36/38 19:21.90 9:37/M
63 Sophia Yordanov 73 7 F 27/37 19:32.98 9:42/M
64 Alexander Jenicek 45 6 M 37/38 19:39.89 9:46/M
65 Rose Sweeney 70 8 F 28/37 19:54.24 9:53/M
66 Olivia Zambrano 79 7 F 29/37 20:32.10 10:12/M
67 Brooke Adams-Hopkins 61 8 F 30/37 21:33.31 10:42/M
68 Katalina Sanchez 81 8 F 31/37 21:37.53 10:44/M
69 Mary Braid 87 7 F 32/37 21:54.17 10:52/M
70 Brynn Collins 76 8 F 33/37 21:55.66 10:53/M
71 Catharine Fischer 60 8 F 34/37 22:23.35 11:07/M
72 Audrey Braid 86 7 F 35/37 22:23.35 11:07/M
73 Ella Faherty 94 8 F 36/37 23:09.43 11:30/M
74 Kendall Naso 67 6 F 37/37 24:13.97 12:02/M
75 Win Karczewski 6 8 M 38/38 26:48.77 13:19/M

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Event Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • elitefeats

    Islandia, NY 11749

Social Media