Nassau County XC Conf 2, 4 - 9/29/22
Overall Results
123
PlaceScoreBib NameClassTeamTimePace
JV Boys
11558 Andy Wu 9Great Neck South18:10.63 5:51/M
22336 Logan Daab 9Garden City19:08.26 6:10/M
33335 Colin Crane 11Garden City19:08.43 6:10/M
44544 Victor Lin 10Great Neck South19:11.46 6:11/M
55360 Michael Tusiani-Eng 10Garden City19:25.04 6:15/M
66539 Max Lee 10Great Neck South19:33.58 6:18/M
77346 Everett Lehnert 9Garden City19:35.24 6:18/M
88341 William Farquhar 10Garden City19:48.02 6:22/M
99550 Jonathan Oh 10Great Neck South19:51.83 6:24/M
10(10)342 William Gaberlavage 11Garden City19:57.73 6:26/M
11111424 Amir Ibrahim 9Sanford H. Calhoun20:10.79 6:30/M
1212512 Kent Chen 10Great Neck South20:22.64 6:34/M
13(13)340 Connor Escoffery 11Garden City20:22.69 6:34/M
14(14)556 Caspar Wang 9Great Neck South20:25.13 6:34/M
15(15)2021 William Pyun 12Great Neck South20:26.26 6:35/M
16 357 Christopher Roukis 12Garden City20:40.02 6:39/M
17161416 Joseph Ciniglio 12Sanford H. Calhoun20:40.22 6:39/M
18 559 Edward Xu 10Great Neck South20:46.05 6:41/M
19 525 Charles Huang 12Great Neck South20:55.01 6:44/M
20 330 Kevin Byrnes 11Garden City20:56.79 6:45/M
2117812 Jacob Krukas 10JFK Bellmore20:57.06 6:45/M
22 526 Kyle Hui 10Great Neck South21:07.60 6:48/M
2318461 Alex Chen 9Great Neck North21:10.30 6:49/M
24 524 Aidan Hong 9Great Neck South21:10.33 6:49/M
25191386 Samuel Schiavo 9Roslyn21:14.03 6:50/M
26201439 Max Zubiria 9Sanford H. Calhoun21:15.96 6:51/M
27 509 David Bernstein 9Great Neck South21:22.26 6:53/M
2821474 Zichun Lin 10Great Neck North21:22.80 6:53/M
2922658 Orel Nahamoo 11Herricks21:29.61 6:55/M
3023467 Adam Fine 11Great Neck North21:29.66 6:55/M
31 537 Jayden Lam 12Great Neck South21:32.98 6:56/M
3224463 Samuel Da Silva 9Great Neck North21:33.16 6:56/M
33251388 Benjamin Weinberger 9Roslyn21:38.12 6:58/M
34261373 Harry Gerber 12Roslyn21:39.99 6:58/M
35 554 Allen Vee 9Great Neck South21:43.46 7:00/M
36271379 Zachary Kane 9Roslyn21:46.50 7:01/M
37 354 Michael Power 11Garden City21:48.10 7:01/M
3828873 Dane Maffeo 10Long Beach21:48.92 7:01/M
39 511 Calvin Chang 10Great Neck South21:49.14 7:01/M
40 325 Jack Ahearn 9Garden City21:49.70 7:02/M
41 352 Christopher Morgan 9Garden City21:56.49 7:04/M
42 329 Andrew Byrnes 10Garden City21:56.63 7:04/M
43 331 James Capece 9Garden City21:57.81 7:04/M
44291436 Eray Yavuz 10Sanford H. Calhoun22:02.57 7:06/M
45301383 Tyler Osit 10Roslyn22:02.60 7:06/M
46311419 Dylan Giordano 10Sanford H. Calhoun22:04.48 7:06/M
47 542 Shu Liang 11Great Neck South22:15.76 7:10/M
4832661 Sebastian Ng 9Herricks22:19.29 7:11/M
4933763 Brad Chen 12Jericho22:21.66 7:12/M
5034761 Colin Chan 9Jericho22:22.00 7:12/M
123

Contact elitefeats

Questions about a specific event?
Please use the organizer's contact info on the event page

  • Runner Support

    Chat/Email

  • Event Services

    (516) 531-3323

  • Fax

    (253) 322-2165

  • elitefeats

    Islandia, NY 11749

Social Media